Українська молодь довела, що Схід та Захід єдині

Знищення стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу - це те, що допоможе "зшити" нашу країну та не дати ворогу її "зламати".


2
27 shares, 2 points

Щодня переконуюсь – єдність у різноманітті. Знищення стереотипів та конфліктів, налагодження діалогу – це те, що допоможе “зшити” нашу країну та не дати ворогу її “зламати”. Цю думку довели учасники проекту “Наше майбутнє”, які власноруч створили унікальний глянцевий журнал “Зараз” про життя та долі багатьох українців.

Як виявилося, не такий жахливий бандерівець, як його уявляють на Сході. Не такі вже вони й москалі – українці з Донбасу.

Так, 30 учасників проекту “Наше майбутнє” протягом 17 днів готували друковане видання на 176 сторінок, перебуваючи у Сєвєродонецьку, а потім – у Луцьку. Молодь написала понад 20 історій про життя та мрії різних людей, серед яких були і підприємці, і вагітні жінки, і ВПО. А 10 професіоналів візуального сторітелінгу з Німеччини допомогли втілити в життя створення журналу такого типу.

Проект здійснився німецькою медіаорганізацією FROH спільно з українськими партнерами: ГО “Молодіжна Платформа”, ГО “Центр Візуальної Освіти” (Луцьк) та ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада“.

Журнал двомовний – написаний українською та англійською. У ньому хотіли підкреслити подібність між двома містами України, шукаючи невидимі нитки історій між ними.

“Ми розмовляли з колишнім ув’язненим, який перекривав старі татуювання новими, і зустріли переселенців, які намагаються розпочати соціальний клуб у закинутому кінотеатрі. Ми розпитували дітей, що вони хочуть зберегти для наступного покоління, та ознайомилися із загальнонаціональною шкільною реформою. Ми розмовляли з “майданівцями” про те, як Євромайдан змінив їхнє життя, запитували вагітних жінок, що вони бажають у майбутньому для своїх дітей, та вели бесіду з шеф-кухарем про їжу майбутнього”, – йдеться у передмові.

“Проект поєднав молодь зі Сходу та Заходу, що й було основною його метою. На майбутнє планується розповсюдження журналів у школах, бібліотеках, молодіжних центрах, громадських організаціях для поширення думки, що все можливо зробити, навіть, якщо в тебе не має певного досвіду. Головне – командний дух та цілеспрямованість”, – розповів координатор проекту із Сєвєродонецька, представник Сєвєродонецької Молодіжної Ради Юрій Тітов.

Журнал “Зараз” був презентований у SkyBar (Луцьк), а потім – на громадському майданчику “ХочуБуду” (Сєвєродонецьк).

Відомо, що надалі учасники самі зможуть створювати номери журналу, можливо й у веб-версії, адже молодь – рушій змін!


Сподобалось? Поділіться з друзями!

2
27 shares, 2 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry
Кіян Юлія

Newbie

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео