Пабло Пікассо – геній, якого ловив світ


3
3 points

Одного разу, жінка прогулюючись по вулицях Парижу, помітила Пікассо, який щось малював біля вуличних кафе. Будучи в захваті, вона запитала чи не міг би він намалювати її портрет і скільки коштують його картини. Пікассо відповів, після чого жінка поцікавилась чому так дорого. І тоді він відповів, що витратив на свої картини ціле життя.

Пабло Пікассо – засновник кубістичного руху, який найбільш яскраво виразив загальну тенденцію мистецтва своєї епохи і був центральною постаттю у Західному художньому світі першої половини ХХ століття. Що ми взагалі знаємо про того, чиї картини визнано найдорожчими у світі?
Він не лише відомий іспанський xyдожник, але і скульптор, кераміст, поет і драматург. Ім’я, яке було дане Пабло при хрещенні, складається з 23 слів.

В особистому житті мав репутацію дон-жуа-на, жінки правили йому за здобич: хоч і проголошував «ніколи не кохай одну й ту саму жінку більше двох місяців», офіційно був одружений двічі.

Пікассо не визнавав академічну закінченість картини, дозволяв критикам і колекціонерам право давати імена своїм творам. Він бажав передати внутрішню суть явищ, глибину думки. Він написав величезну кількість картин, десятки тисяч полотен. І до сьогодні, біографи не знають всієї кількості його картин.

Його найвідомішими творами вважаються «Дівчина перед дзеркалом», «Старий гітарист», «Герніка», «Жінка, яка плаче».

Пабло Пікассо – це і є сучасне мистецтво. Історія пошуків, метань, знахідок і помилок


Сподобалось? Поділіться з друзями!

3
3 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry

Newbie

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео