Кінець світу близько? – можливі сценарії розвитку подій

Як загине планета Земля?


4
7 shares, 4 points
 1. 1 Борг людства перед планетою


  Цілком можливо, що кінець світу настане через легковажне ставлення людей до планети.

  Масове засмічення пластиком. Якщо продовжуватимемо такими темпами, то через кілька десятків років будемо жити на пластиковій планеті, дихаючи усіма можливими хімічними випарами.

  Глобальне потепління. Планета нагрівається через зростання викидів вуглекислого газу, який вже не встигають вбирати в себе лісові площі, через їхнє значне зменшення на фоні масової вирубки. Зростання температури тягне за собою
  танення льодовиків, пересихання водойм, які прямо впливають на потенційні масові міграції. Нас скоро може чекати цілком реальне Велике переселення народів №2.

 2. 2 Загроза з космосу


  Всі ми час від часу боїмося за щось незвіданее з глибин Всесвіту, яке може знищити життя на Землі. Для когось - це інопланетна експансія героїв саги "Зоряних війн", для інших - падіння гігантського астероїда з "Армагедону".

  З наукової сторони, потенційна загроза існує, проте вона явно не для кількох наступних поколінь. Так, якщо вибухне величезна зоря Бетельгейзе і її вісь в цей момент буде спрямована на Землю, то десь через пів тисячі років її гама випромінювання може знищити нашу планету.

 3. 3 Руйнівні інстинкти людства - активація механізму самознищення


  Постійно мало. Хочеться чогось більшого. Більше влади, грошей, впливу. Такі руйнівні інстинкти людських істот можуть спровокувати війни світових масштабів. За наявності смертельного арсеналу на планеті - ядерної зброї, прояви таких істинктів можуть завершитися судним днем та ядерною зимою на всій планеті.

 4. 4 Self-made апокаліпсис


  Розвиток технологій, зокрема штучного інтелекту та машинного навчання через певний час цілком можуть втілити в реальність повстання машин. Може настати той день, коли творіння людей перевершать їх самих. Ми станемо непотрібним їм придатком і вони вирішать нас позбутися. Яка гарантія, що цього не станеться? Машини зможуть думати, аналізувати величезні масиви даних і просто бути самодостатніми. Яку функцію вони відведуть нам тоді?


Сподобалось? Поділіться з друзями!

4
7 shares, 4 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry
Zinchuk Olena

Student

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео