Тесла в Космосі? Вже не актуально… Як тобі ТАКЕ, Ілон Маск?

Неодноразово чуємо про ракетобудівництво в Україні, та вперше ми зможемо побачити реальний прорив в даній сфері. Читайте, щоб дізнатись більше.


8
80 shares, 8 points

Orel Yunyi, спочатку відома як Orel 2 Yunyi (укр. Орел Юний) – ракета-носій багаторазового використання, що з 2014 року розробляється і виготовляється українською компанією KosmosX. Обидві ступені ракети використовують рідкий кисень і гас XZ-1, що постачається НГВУ «Бориславнафтогаз» , на двигунах розроблених KosmosX спільно з ZAZ.

Запуск неодноразово відкладався. Зокрема, випробувальний політ 7 лютого 2018 року був відмінений з міркувань безпеки, для того щоб запобігти можливому зіткненню в космічному просторі з американською ракетою Falcon Heavy корпорації SpaceX, запущеної днем раніше.

Станом на 25 березня, тестовий політ ракети призначений на 01.04.2019 року.

У якості корисного вантажу Orel Yunyi буде використаний вантажний передньоприводний автомобіль ЗАЗ-11055, більше відомий як «Таврія Пікап». Його буде відправлено на еліптичну геліоцентричну орбіту, що перетинає орбіту Марса.

Переглянути запуск і слідкувати за ракетою-носієм Orel Yunyi можна буде 01.04.2019 року на офіційному Ютуб-каналі компанії KosmosX , створеному спеціально для цієї події. 


Сподобалось? Поділіться з друзями!

8
80 shares, 8 points

Яка ваша реакція?

lol lol
1
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry

Student

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео