Фізика від Побединського: простими словами про його відео

Вчитель фізики слухав багато цікавих запитань від своїх учнів, що поступають до ВУЗів. Вирішив записувати цікаві відео. Що саме в його відео?


3
3 points

Хто це

Дмитро Побединський викладає фізику у російській школі. Певний час учні задавали йому цікаві запитання і він вирішив створити канал на YouTube і пояснювати основи фізики для тих, хто вступає до ВУЗів у цьому напрямку, або просто цікавиться фізикою. Його відео почали набирати популярність серед учнів, їх друзів та просто користувачів YouTube. Тому зараз кількість підписників його каналу сягає більше 550 тисяч, а популярні відео зібрали по 1 мільйону переглядів. Нові відео виходять кожного місяця.

Про що він розповідає

Серед популярних тем, які він підіймає: чому не можна перевищити швидкість світла, чому 0 в степені 0 дорівнює 1, що таке кульова блискавка, що таке чорна діра, що як Земля буде кубом, а не шаром, про найкращі оптичні іллюзії, міфи та правда про антигравітацію та ін. Також вчитель розкриває теми технологій, наприклад, як влаштований формат mp3, скільки важить інформація, наскільки віртуальний наш світ, про формат JPEG та разні лайфхаки з використанням фізики.

Чому це цікаво

Фізика сама собою цікава тема для пізнання нашого світу та процесів. Дані відео мають коротку тривалість, що не займають багато вашого часу для перегляду. Побединський ясно і просто доносить глядачам відповіді на популярні запитання із гумором, дає «їжу для роздумів», оформлюючи лекції у вигляді влогу. Гадаю, якщо вам цікаво знати більше про фізику або відкрити щось нове для себе у цьому напрямку, варто подивитися його відео на каналі YouTube. 


Сподобалось? Поділіться з друзями!

3
3 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry
Юлія Артюшенко

Master

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео