Останні новини: мистецтво в науці

Розповідаємо як використати мистецтво в науці


3
1 share, 3 points

Мистецтво допомагає запам’ятовувати інформацію

Мистецтво і наука здаються нам цілковитими протилежностями. Насправді, вони мають багато спільного. Зокрема, обоє потребують креативності та творчості. Люди використовують і те і інше, щоб краще зрозуміти навколишній світ. Останні дослідження показують, що використання мистецтва на заняттях з наукових дисциплін, допомагає студентам краще запам’ятовувати матеріал. 

Маріале Хардіман була директором школи і помітила закономірності між результатами учнів та використанням мистецтва на уроках. Пізніше вона стала освітнім спеціалістом в Університеті Джонса Гопкінса в Балтиморі та об’єдналася з іншими вченими задля досліджень.

У шістьох школах було вибрано 16 п’ятих класів, де створили художні версії традиційних уроків. 

Якщо на традиційних заняттях учні читають в голос, то на художніх співають. На традиційних користуються графіками та схемами,  а на художніх роблять колажі та малюють.

350 учнів поділили на групи. Кожна з груп мала інше завдання: одна традиційне навчання, а друга навчання поєднане з мистецтвом. Після зміни теми, групи мінялись завданнями. 

Ті діти, що спочатку були в традиційній групі, покращували свої результати після переходу в мистецьку. А ті, що починали з мистецької продовжували використовувати деякі техніки (спів, малювання) в традиційній групі. Тому їхні оцінки теж росли. 

Таким чином, було доведено, що мистецтво допомагає дітям краще вчитися та запам’ятовувати інформацію. Це доводить користь STEAM-освіти. На відміну від STEM – ScienceTechnologyEngineeringandMathematics, вона має у собі ще й Art. 

Як звучать зміни клімату?

Вчені кажуть, що з 1850 року середня температура повітря зросла на 1 градус за Цельсієм. Проте погода щороку інша і важко прослідкувати всі зміни клімату. 

Ось чому Деніел Кроуфорд взяв до рук свою віолончель. 

Кроуфорд вивчає клімат в Університеті Міннесоти. В коледжі чоловік вчився з дослідником Скотом Джорджем, що вивчав зміни клімату за кільцями старих дерев. Разом вони вирішили розповісти про свої дослідження музикою.

Вони зібрали дані про середні температури з 1880 року. Зіставляючи кожну щорічну зміну температури з музичною нотою, Кроуфорд написав “пісню для нашої планети, що зігріває”. Результатом є моторошна мелодія. 

“Карти, графіки і цифри не передають повідомлення”, – говорить Кроуфорд. Він і Скот Джордж сподіваються, що музика може змінити ситуацію.


Сподобалось? Поділіться з друзями!

3
1 share, 3 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry
Post It

Prof

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео