Запускають безкоштовний онлайн-курс по дизайну від українських креативних агенств

Цієї осені стартує нова платформа для майбутніх спеціалістів індустрій та перший курс «Основи дизайну»


5
5 points

Українські креативні агенства POPEL Agency, Postmen, Aimbulance, GRAPE та Galagan створили освітню платформу та запускають цієї осені безкоштовний курс по основам дизайну для всіх бажаючих працюти в креативній сфері «Creative Practice». Реєстрація вже розпочалася.

В чому ідея?

Одна з головних проблем вищої освіти — її відірваність від реальності. Диплом часто носить ритуальний характер, і по висновку половина випускників не працюють по спеціальності. Роботодавців все менше цікавить, яка у претендента освіта і чи отримав він його взагалі. З іншої сторони, це означає, що більше ніж половина претендентів не має профільної освіти. Дуже часто на роботу приходять люди, не готові до вирішення бойових задач.

«Ми хочимо створити прецедент — загальну освітню платформу, яка буде включати в себе курси, створені широкою робочою групою, рейтинг студентів і реальні можливості працевлаштування та розвитку кар’єри. Одна компанія вирішити ці задачі не може. Навіть концептуально. Тому ми об’єднуємося у цьому проекті. Маємо надію, що до кінця цього року цією платформою будуть користуватися тисячі студентів, а число партнерів зросте до декількох десятків», — відмічає керівник проекту Анатолій Попель.

Про Creative Practice

Дана платформа стане альтернативою традиційній освіті для представників креативних професій. В неї входить багато підрозділів:

  • курси, окремі лекції і спеціальні формати;
  • онлайн-платформа для навчання;
  • система профілів студентів;
  • система сертифікації;
  • програма допомоги в працевлаштуванні.

За словами Попеля, платформа може стати важливою для розвитку індустріїї проектом:

«Ми створюємо не просто нові курси по дизайну чи копірайтингу. Задача ширша. Creative Practice об’єднує у себе як власні навчальні продукти, так і системи сертифікацій, програми стажувань і разні заходи, націлені на підтримку молодих  спеціалістів».

Коли старт?

Перший курс Creative Practice буде називатися «Основи дизайну» — заняття починаються у жовтні. Перші набори будуть безкоштовними, але за попередньою реєстрацією.

«Ми згодилися, зо всі компанії-партнери роблять інвестиції в проект, і це дає нам можливість робити деякі курси орієнтовними на тих, хто тільки входить у професію, безкоштовними. Курс «Основи дизайну» як раз із таких. Курси для більш продвинутих спеціалістів будуть вже платними», — пояснив Попель.

Програма курсу присвячена графічному дизайну, веб-дизайну і UI/UX-дизайну. Навчання буде проходити в онлайн-форматі, і набір студентів на нього вже почався. Приймати участь можуть усі охочі — число учасників не обмежують. Але студентам треба бути готовим до того, що якщо вони не будуть встигати, то можуть «вилетіти» з набору. При цьому наступного разу вони зможуть почати курс тільки через три місяці.

По словам Анатолія, тільки за перші декілька днів після анонсу проекту надійшло декілька сотень заявок на курс. Анкети подали люди з усієї України, а також з Данії та Білорусі. «Гадаю, що до закінчення набору кількість студентів будуть налічувати декілька тисяч чоловік», — відмітив він.

Після тестування цього курсу партнери планують запускати наступні. Теми різні — копірайтинг, маркетинг, UI, UX.

Принцип роботи платформи

Студенту необхідно буде створити профіль на платформі, і це дасть йому можливість взаємодіяти з навчальними продуктами. За форматом вони будуть різними. Можна буде дивитися окремі лекції або майстер-класи, можна — серії лекцій. А також проходити саме навчальні курси.

Навчальні курси поділятимуться на об’єднані загальною темою модулі, і кожний модуль буде включати в себе відеолекції, додаткові матеріали та практичні завдання з таймером. Частина навчального контенту буде створеня робочою групою Creative Practice, але частина контенту буде й від інших авторів.

Що отримають випускники

По висновкам курсів студенти отримають цифровий сертифікат. А ще будуть автоматично зараховані у списки кадрового резерву партнерів організаторів (за бажанням). Тобто в базу потенційних працівників для агенств-партнерів Creative Practice.

«За навчання на курсах студент буде отримувати бали. І навіть якщо на якомусь курсі він проявив себе не дуже добре — нічого страшного. Він зможе «прокачувати» свій профіль. І чим більше зусиль студент інвестує в себе, чим більше вчиться, тим вище його шанси отримати гарну пропозицію по роботі», — розповів Попель.


Сподобалось? Поділіться з друзями!

5
5 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry
Юлія Артюшенко

Master

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео