Останні новини: здорове харчування

Чи впливає високо оброблена їжа на збільшення ваги?


2
2 points
Рекомендації щодо харчування можуть кого завгодно заплутати. Дослідження, що підтверджують користь того чи іншого продукту зазвичай попереджують дослідження про його шкоду. Однією з причин цього є те, що піддослідні часто забувають або навмисне говорять неправду про те, як харчувалися. А отже, будь-які кореляції спотворюються.

Проте, навіть якби люди мали фотографічну пам'ять або повністю записували все, що споживають – залишаться чинники, які ніхто до кінця дослідити не може. Те як органи реагують та обробляють їжу залежить від генів, мікробів усередині організму, стану здоров'я людини та багатьох інших чинників.

З огляду на складність, що виникає при дослідженні дієти, один з підходів полягає у вивченні людей у контрольованому середовищі, щоб дослідники точно знали, що їдять учасники. 16 травня опубліковано дослідження, яке пов'язує вживання високо оброблених (ультраоброблених) харчових продуктів зі збільшенням ваги. Ось що дослідники дізналися і на що вони ще не можуть відповісти.

    Високо оброблені продукти включають: запаковані закуски, готові консервовані або заморожені страви та безалкогольні напої. Вони часто містять різні добавки, такі як ароматизатори та барвники для підвищення смаку, та оброблені кукурудзу, сою або пшеницю.

Попередні дослідження показали, що люди, які їдять високо оброблені продукти, мають підвищений ризик ожиріння або раку. Чому не зрозуміло. Це може бути пов'язано з тим, що такі продукти зазвичай містять більше цукру, вуглеводів, солі та жиру, ніж необроблені.

Фізіолог Кевін Холл та його колеги провели контрольований експеримент, в якому 20 осіб, 10 чоловіків і 10 жінок, жили на території університетського містечка Національного інституту здоров'я в Бетесді, штат Меріленд. Кожна людина перебувала там чотири тижні.

Дослідники випадковим чином обрали дієту для кожного учасника на два тижні (тільки високо оброблені продукти або необроблені). Команда підібрала їжу так, щоб, незалежно від того, яка дієта, вона мала таку ж кількість калорій, цукру, жиру, клітковини та інших поживних речовин. Учасники могли з'їсти стільки, скільки їм потрібно, до однієї години.

Люди, що перебували на високо оброблених дієтах, їли приблизно на 500 кілокалорій більше в день, ніж коли їли необроблені продукти, і набирали в середньому близько кілограма (приблизно два фунти). Це може бути пов'язаним з тим, що вони їли швидше. Скоріше за все, швидкість порушила молекулярну сигналізацію, яка говорить людині перестати їсти.

Хоча всі піддослідні мали те саме меню, виявилося, що все ще залишається багато відмінностей в індивідуальних реакціях людей на два раціони. Дев'ять людей їли набагато більше калорій (до 1500 кілокалорій на добу більше) на високо обробленій дієті. Одинадцять чоловік набрали більше ваги на такій дієті, аж до шести кілограмів, тоді як на деяких зміна дієти не вплинула.

Дослідження не знайшло відповіді на те, як високо оброблені продукти можуть викликати переїдання. Хол і його колеги планують ще одне дослідження з подібним дизайном, але прихованою їжею, щоб спробувати зрозуміти це.

Також існує проблема узагальнення результатів для ширшої групи населення. "Наприклад, дослідження не включало людей з діабетом або хворобою серця", — говорить Холл. "Ймовірно і можливо, що в цих групах осіб можуть бути відмінності".


Сподобалось? Поділіться з друзями!

2
2 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry
Post It

Prof

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео