Останні новини: Всесвіт

Розповідаємо про новий знімок нашого Всесвіту.


4
4 points

Дослідники НАСА оприлюднили “рентгенівський” знімок нашого Всесвіту, зроблений завдяки телескопу на борту Міжнародної космічної станції.

Нова світлина неба, завантажена 30 травня на сайт НАСА, показує, як виглядає космос у високоенергетичному рентгенівському світлі. Рентгенівські промені є одними з найбільш енергійних форм світла у Всесвіті; Вони потрапляють в космос з найекстремальніших об’єктів, включаючи потужні вибухи наднових, газопоглинаючі нейтронні зорі та надмасивні чорні діри.

Люди не можуть бачити ці дугові потоки світла, але спеціальна рентгенівська обсерваторія НАСА на Міжнародній космічній станції може. Телескоп відомий як Neutron Star Interior Composition Explorer (NICER). За його допомогою, вчені сподіваються з’ясувати достатньо інформації для створення галактичної системи GPS.

NICER виявив деякі потужні джерела рентгенівського випромінювання, зокрема післясвічення відносно недавньої наднової.

“Це зображення показує цикл Cygnus Loop, залишок наднової зорі на 90 світлових років, віком від 5000 до 8000 років”, – сказав Кіт Гендро, головний дослідник NICER в Космічному політ-центрі Годдарда в Меріленді. “Ми поступово будуємо новий рентгенівський знімок всього неба, і, можливо, NICER розкриє раніше невідомі джерела світла”.

Карта представляє тільки перші 22 місяці орбітальних спостережень NICER (вони розпочалися у червні 2017 року). Мабуть, це лише вершина айсбергу багатьох зоряних таємниць, що ховаються за межами нашого людського зору.


Сподобалось? Поділіться з друзями!

4
4 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry
Post It

Prof

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео