Останні новини: як зміниться наше харчування через глобальне потепління

Як глобальне потепління впливає на продукти харчування


3
3 points

       Зміни клімату роблять продовольчі культури слабшими, їжу менш поживною, а ферми засміченішими. Більшість людей уявляє зміни клімату, як коротшу зиму та довше літо. Дехто знає, що підніметься рівень води та прибережні міста підуть під воду. Передбачають навіть появу екстремальних погодних умов: ураганів, тайфунів та лісових пожеж. Проте, ніхто не говорить про зміни, що стануться з тим, що ми їмо.

Збільшення температури

При збільшенні температури на 1 градус за Цельсієм постраждають усі основні продовольчі культури. Врожай кукурудзи впаде на 7-8%, пшениці на 6%, а сої на 3%.

Вплив температури на сільськогосподарські культури для більшості людей не є очевидним, принаймні відразу. Це пояснюється тим, що інші фактори можуть сприяти росту рослин. Ці фактори приховують згубний вплив глобального потепління на деякий час.

Єгипет є гарним прикладом цього явища. У всьому світі врожайність сільськогосподарських культур постійно зростає протягом останніх 50 років. Це выдбуваэться через постійні інновації та винайдення кращих методів землеробства. Але в Єгипті врожаї не збільшувалися останні 10 років, навіть коли його фермери зробили ті ж поліпшення в сільському господарстві, що у всьому світі. Засуху не можна звинуватити в цьому. Бо єгипетські фермери зрошують свої поля, тому культури не отримують менше води.

Тобто, через підвищення температур — врожаї падають, а людства з кожним роком стає все більше. Тому варто чекати на дефіцит їжі.

Зміна ґрунтів

Через зміни клімату змінюються і ґрунти. Вологі, дощові райони мають багато органічної речовини, в основному вуглецю, в ґрунті. Це тому, що у цих вологих місцях є багато рослин. Коли листя з них опадає або вони гинуть, їх тканини розпадаються у вологому середовищі. Це додає в ґрунт компост — поживні речовини. 

Але сухі місця мають менше рослинності. Якщо зміни клімату призведуть до того, що деякі регіони стануть сухішими, там зникнуть органічні речовини в ґрунті.

Забруднення ґрунтів через повені

Солоні повені забруднюють запаси питної води в Бангладеші. Через це хворіють люди та сільськогосподарські тварини. Сіль може отруїти продовольчі культури. Наприклад, рис погано росте в солоних ґрунтах. Тому, його урожай падає, коли відбувається повінь з морською водою. Багато фермерів переїжджають до міст, коли це відбувається. Вони намагаються знайти роботу там, бо більше не можуть вирощувати посіви на своїх землях, отруєних солями.

Адаптація та створення нової їжі

Для розробки нового сорту пшениці може знадобитися 10 або 20 років. Але якщо люди почнуть робити це тепер, то встигнуть до невідворотних змін клімату. Вже зараз науковці разом з фермерами розробляють нові інноваційні методи розвитку сільського господарства.

Ми не можемо зупинити зміни клімату, але можемо їх сповільнити та адаптуватися до них. Максимально швидко адаптуватися. Через те, що інформація про проблему постачання їжі поширюється, все більше людей цікавиться змінами клімату. Це може допомогти людству мінімізувати шкоди від нього.


Сподобалось? Поділіться з друзями!

3
3 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry
Post It

Prof

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео