Останні новини: молодь і зміни клімату

Дорослі починають слухати дітей.


2
2 points

Зміни клімату створюють ризики для психічного здоров'я дітей та підлітків

Ми звикли читати новини про те, як парникові гази та глобальне потепління згубно впливають на наше фізичне здоров'я. Проте, нещодавно вчені виявили такий вплив ще й на психічне. В групі ризику діти та підлітки. Особливо вразливими до змін екології молодь робить їхній мозок, що розвивається.

Минулого року лісові пожежі знищили місто Парадайз в Каліфорнії. Діти та підлітки з тієї території втратили не лише свої будинки, але й школу. Їм довелося зітнутися з переїздом та розривом зв'язків з друзями. Такі емоційні «американські гірки» мали вплив на їхнє життя.

Проте, зміни клімату можуть і не на пряму впливати на молодь. Юнацький максималізм змушує їх приймати інформацію про це близько до серця, що спричиняє лишні переживання.

Ліз Ван Састерн, психологиня з Вашингтону, каже: «Вони дивляться на старші покоління, що могли б вживати якісь заходи для збереження навколишнього середовища, але не роблять цього». Це викликає почуття гніву, страху, несправедливості та обурення. Але є спосіб розв'язати цю проблему.

Всім, хто відчуває негативні емоції, пов'язані зі змінами клімату, варто виплеснути їх в правильне русло. Наприклад, 14-річна Мілоу Альбрехт стала активісткою. Минулого року вона була лідером шкільних страйків проти змін клімату в Австралії. Цей рух розпочала Грета Тунберг у Швеції.

Молодь може вплинути на те, як їхні батьки відносяться до змін клімату

Дорослі менше занепокоєні змінами клімату, ніж молодь та підлітки. Проте, саме дорослі мають таку владу в політиці, яка може щось змінити. 6 травня ресурс Nature Climate Change опублікував результати досліджень, згідно з якими підлітки можуть підвищити стурбованість батьків щодо змін клімату.

Авторкою досліджень є Деніель Лоусон, яка нещодавно отримала докторський ступінь в Університеті Північної Кароліни. Вона каже, що діти вже від 10 до 14 років починають розуміти складні соціальні теми. Дорослі відкидають зміни клімату, бо пов'язують інформації про них з різними політичними групами, у дітей такого немає. Проте, дітям вдавалось зацікавити батьків проблемами навколишнього середовища, коли вони розповідали про те, що дізналися в школі.


Сподобалось? Поділіться з друзями!

2
2 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry
Post It

Prof

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео