Наукове пояснення надприродніх явищ з “Дивних див”

Чи існують демогоргони у нашому Всесвіті?


5
5 points

Щойно вийшов новий сезон серіалу «Дивні дива». Монстри та паралельні світи круто вписуються в естетику 80-х років, проте деякі з надзвичайних явищ у серіалі наука може пояснити.

Паралельний світ, що ніби догори дриґом до нашого, з серіалу є не найприємнішим місцем. Випадковий експеримент відкрив портал до нього під землею. Не відомо чи є той світ чужим, чи земним. Одна з теорій полягає у тому, що монстри демогоргони вийшли через портал з іншої точки нашої галактики. Якщо роздумувати над ними як над новими, більш розвиненими формами життя, то можливість того, що вони жили б десь у нашому Всесвіті зростає.

Демогоргонів можна порівняти з жителями найглибших частин світового океану. Такими як: біолюмінесцентні риби, кальмари-вампіри, краби-павуки та знамениті вудильникоподібні.

Слиз з серіалу має менше реальних відповідників, проте чимось схожим користуються рослини. Дослідження 2018 року про розсаду кукурудзи показало, що вона секретує хімічні речовини через коріння в ґрунт, щоб інші рослини знали, що вони ростуть у переповненому районі.

Демогоргони захищають Проникача свдомості (The Mind Flayer), вони блукають тунелями щоб завдати комусь шкоди та розповсюдити «Іншу сторону» (The Upside Down). Згідно з дослідженнями 2014 року існують мурашки, які пов’язують свої тіла для створення плотів у разі затоплення, поклавши свою королеву посередині плоту, щоб захистити її. У них добра плавучість, тому їхня смертність низька, але деякі мурашки, як і демогоргони, можуть загинути, захищаючи свою королеву.

Проникач свідомості контролював розум Вілла у 2 сезоні. Над подібним вже давно працюють вчені різних світових лабораторій. Проте, «контроль свідомості» в неврології набагато менш зловісний, ніж той, що використовує Проникач свідомості. Можна записати нейрони, прочитати їх та розшифрувати, а потім використати для управління біотичної руки, або ж чужої, якщо підкріпити до неї спеціальні електроди.


Сподобалось? Поділіться з друзями!

5
5 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry

Prof

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео