Останні новини: супергеройське кіно

Людина-Павук лікує арахнофобію.


2
2 points

Багато людей бояться павуків. Вони мають довгі та страшні лапки та інколи дуже швидко рухаються. Деякі з них можуть вкусити. Проте Людина-Павук зовсім не такий. Це герой, що рятує світ від інопланетних та земних злодіїв та інших небезпек. Нещодавно вчені визначили, що супергерой з Марвел має ще одну суперсилу — допомагати людям менше боятися павуків.

Менахем Бен-Езра вчений Аріельського університету в Ізраїлі. Він фанат фільмів про Людину-Павука. Разом зі своїм колегою Яковом Хоффманом він провів дослідження, що підтвердили вплив фільмів про Людину-Павука, Людину-Мураху та Осу на людський страх павуків та інших комах.

Учені провели онлайн-опитування серед 424 людей. Частина з них отримала питання про павуків, інша про мурах, а решта про членистоногих, від багатоніжок до ос. Після цього людям пропонували подивитись відео на YouTube. Це були семи секундні відрізки з фільмів Марвел про Людину-Павука і Людину-Мураху та Осу.

Одне з відео, що показували піддослідним:


Цього часу вистачило для науки. Після переглядів вчені знову запитали про ставлення піддослідних до павуків, мурах, ос та інших комах. Виявилось, що люди стали більш прихильними до них.

Звичайно, якщо піти на новий фільм “Людина-Павук: Далеко від дому”, то навряд чи повністю вилікуєшся від арахнофобії. Проте, завдяки дослідженням ізраїльських вчених, науковці зможуть винайти нові способи терапії та просунутись вперед у розв'язанні даної проблеми.


Сподобалось? Поділіться з друзями!

2
2 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry
Post It

Prof

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео