Останні новини: математичне мистецтво

Все більше митців створюють свої роботи на основі математичних ідей.


4
4 points

Кожного року Зустріч Об'єднаних Математиків збирає понад 5000 любителів цієї науки. Деякі з них, вірите чи ні, діляться своїми мистецькими роботами.

На художній виставці відвідувачі могли побачити скульптури з металу, дерева, порцеляни та складеного паперу. Одна з них базувалася на Кубику Рубіка. Багато включали трикутники, шестикутники або інші форми дивних розмірів і кольорів. Колекція також представляла малюнки і картини, натхненні вивченням чисел, кривих і візерунків.

«Крива да Вінчі» – малюнок Роберта Боша. Версія знаменитої картини Леонардо да Вінчі «Мона Ліза» складається з неперервної кривої, яка ніколи не перетинається.

«Scorpion, Diamondback and Phoenix» – це екранний знімок Роберта Фатхауера. Художник-математик, який живе біля Фенікса, штат Аризона, використовував три повторювані форми, щоб повністю покрити поверхню.

Скульптура "Пляшка Кляйна" Ліз Палей, — це те, що математики називають "неорієнтованою поверхнею". Художня робота зайняла перше місце на виставці 2019 року Спільної математичної зустрічі в Балтиморі, штат Меріленд.

"3-D дерево". Джон Сімс використовує три версії дерева, щоб показати зв'язки між математикою, вираженням і сприйняттям. Шаблони розгалуження лівого дерева утворюють математичну криву, яка називається фрактальною. Чорно-білий рисунок виражає дерево як малюнок, а кольорове фото показує, як ми його бачимо.


Сподобалось? Поділіться з друзями!

4
4 points

Яка ваша реакція?

lol lol
0
lol
love love
0
love
wow wow
0
wow
angry angry
0
angry
Post It

Prof

0 Comments

Виберіть Формат
Історія
Форматований текст з посиланнями та візуалізацією
Голосування
Голосування для прийняття рішень або визначення думок
Список
The Classic Internet Listicles
Відео
Youtube, Vimeo або Vine відео